Sleduj znamení a splň si svůj sen!

Mojí milí, chci Vám napsat, jak se plní sny!

Věci, které dělám, nedělám nikdy jen tak, vždy čekám na znamení a vše má svůj příběh.

Poslední dobou jsem zvaná na křty knih, což velmi děkují za pozvání. Sama sebe se ptám proč? Moje kamarádky kolem mně mají své značky šatů a malují si na látky své barvy a já pořád kolem toho chodím a trošku spím. Tak, jak jsem psala v jednom mém článku, tak dlouho to kolem nás krouží, až si toho všimneme, poté zjistíme, že nám život ukazuje směr.

Dokonce jsem byla před měsícem na módní přehlídce u nádherné bytosti v Bruntále. Přehlídka byla nádherná, přímo pro ženskou duši. A tam mi to všechno docvaklo. Přidala jsem si poslední střípek do mého obrazu.

Děkují za to.

Ano…

Vrátila jsem se zpět k mým předkům babiček a prababiček, a zjišťovala jaké měly zájmy. Až jsem došla k tomu, jaké bylo jejich poslání, které nemohly v sobě rozvinout, jelikož měli velké statky. Aspoň v mém rodu to tak bylo. To je ono…

Tak jsem se vrátila myšlenkou do dětství, kdy si pamatují moji prababičku, která měla ve svých devadesáti letech nádherné lesklé šaty a šátky. Pokaždé na všech oslavách a taky každou neděli, vypadala tak krásně, když jsme za ní s babičkou jezdívaly. Moje babička to podědila samozřejmě po ní a i v sedmdesátí letech měla ve skříní čerstvě ušité krásné kostýmy, a taky vím že taky ráda šila, pokud měla čas.

Bohužel to ale nemohly v sobě otevřít úplně. Nemohly dělat to, co milovaly, měly jiné starosti a jinou práci, tak to aspoň trošku praktikovaly a krásně se oblékaly v neděli a do kostela.

A předaly to dál…na své dcery a vnučky.

A já to stejně předala mé dceři. Začaly jsme si toho všímat už delší dobu obě dvě a vracely jsme se k tomu, proč nám všichni pořád říkají ,,Tobě to sluší, ty záříš předávej to dál, vy umíte sladit barvy, ty, kdybys sis dala pytel na sebe tak vypadáš dobře“ to jsem slýchávala už i v dětství, dokonce můj sen v patnácti letech, který mě snad pronásledoval do mých dvaceti pěti let, byl stát na molu a předvádět šaty, ale měla jsem velice nízké sebevědomí a nikdo mi ho nepomohl zvednout, té holčičce z vesnice, ale mělo to tak být.

Teď si šaty samy navrhneme a oblečeme a pak  Vám je představíme, není to nádherné? Jeeee a mooc.

Dnes už vím proč… však mě znáte že nic není jenom tak…

Řekla jsem si, že chci vlastní značku šatů. Jen tak mě to vlastně napadlo, slyšela jsem svůj vnitřní hlas šeptat ,,Dělej to, co máš přirozeně ráda, tvůj sen, vnímej, co nosíš ráda ty, tak aby se ženy cítily nádherně, sebevědomě a krásně“ Prostě krásné barevné šaty na běžné nošení.

Tak jsem to oznámila rodině, dceři, která mi hned oznámila, že jde do toho semnou.

Je to nádherné, momentálně se chystám kreslit si sama na hedvábí. Tak Vám v brzké době představím i nádherně s láskou ručně kreslené šátky.

Co na to rodina?  Jsou zvyklí na to, že jsme kreativní a spokojené, to se jím libí jsou šťastní také, že se nám sny plní.

Tak jsme si daly vše s dcerou dohromady, myšlenky a věci, které nám přicházely, že jdeme do toho, že bychom to měly otevřít ….ale přitom nechat plynout, netlačit a nechat to dozrát. Vše je, jak má být.

Tak čas šel dál, asi měsíc, nelpěla jsem a vnímala signály.

Před týdnem jsme byli s manželem na procházce u nás na Hradci a já si všimla nápis KREJČOVSTVÍ!!!

Zablikalo to na mně a já měla ohromnou radost, smích, já věděla i nevěděla, že je to ono.

Jupíííí!

Hned v pondělí jsem se šla podívat na pracovní dobu, otevřeno jen čtvrtek od – do.

Přišel čtvrtek a já bych na to zapomněla, ale při ranním cvičení jógy mi přišla myšlenka KREJČOVSTVÍ!!!

Tak jsem vyrazila, vešla jsem do příjemné místnosti, kde krásně vonělo, uvítala mě příjemná švadlenka a prodavačka na stejné vlně jako já, paráda, objetí a hned vše domluveno, dnes jsem vybírala barevnou látku, vše se už děje a už se to i šije, jupíííííííí!!!  Abych tomu věřila více, tak naší značku a logo s naší fotkou nám udělají za rohem, to jsem si už fakt myslela, že jsem v pohádce.

Zase jsem zjistila, že nemusíte chodit daleko pokud to tak má být, to, co chcete je vždy kolem Vás a nemusíte hledat, jen se probudit být otevřená a vnímat život!!!

Tak mé milé můžete se těšit s láskou šité, barevné a sexy šaty.

Tak si plňte sny a užívejte si i tu cestu k tomu!

To by mě asi ani ve snu nenapadlo a děje se to, já děkujiiii životu, že mě vede!! Miliónkrát!!!!

Ptám se i sama sebe ještě jednou …???

Odpověď, která mi přišla je, že žena, která se necítí být na první pohled krásná, tak nemůže ve svém srdci uvěřit, že je doopravdy krásná, ale když se uvidí v NÁDHERNÝCH šatech, uvolněná v zrcadle, tak uvidí že je opravdu krásná, může tomu emočně vnitřně uvěřít, že je krásná a začnou se dít zázraky! Vždy jde o naše pozitivní vnitřní procítěné emoce, uvěřit emočně své myšlence. Pak se vše děje, jak má.

Jóga, ženské semináře, tanec, harmonie, ženskost, jemnost, uvolněnost, krása, šaty, sebevědomí. To patří ženám!

Děkujiiiiiiii!!!!

Vaše Pavla

 

Komentáře
  • Radostná, zdravá a šťastná každý den

    Chcete být šťastná a krásná? Chcete žít život v harmonii ? Přečtěte si můj eBook.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: