Radostné jógové karty 

20 jógových karet s krabičkou, jógovou pozicí a s afirmací pro Váš krásný den.

399 Kč

Karty
Jasmine Pavla Müllerová

Karty

Dvacet jógových karet i s krabičkou, dvacet proto, protože jsem narozena dvacatého druhý. Asány, afirmace, jóga, uvolnění Vás dovedou více k sobě a k lásce ke svému nádhernému tělu. Jako mně.

Cena 20 karet s nádhernou krabičkou je 399,- Kč plus poštovné, které je 59,-Kč

 

Karty a afirmace, které jsou skrze mě procítěné a které mi pomáhají si uvědomit, procítít, zastavit se v každodenním shonu a nastavit si svoje MYŠLENKY a život, tak jak to chci já, jak to cítím já a né okolí.

Karta s asánouVám každý den intuivně napoví, to co potřebujete v dannou chvíli vědět, poděkovat si a konat vše, vědomě a s láskou k sobě.

Mužete si sestavit sestavu třeba z pěti a více karet,  které Vám ukážou uvědomit si sebe a život, zacvičit si a procítit afirmaci a myšlenky, aby jste byly spokojené, radostné a mohly to předávát dále.

Po cvičení a procítění ásán a afirmací, vnímejte sebe, myšlenky a život, co k Vám přichází a jak se k Vám chovají najednou ostatní. Buďte trpěliví.

Začnete více důvěřovat svému životu. Posílíte si své seběvědomí, začnete milovat své tělo, budete pocíťovát lásku  k sobě a to je základ šťastného života, jak v partnerství v rodině tak v podníkaní.

Nemůžete dávat když nemáte sami, naučte se první naplnit svůj pohár radosti a lásky,  poté to vyzařovat ven a do okolí. To, co vyzařujete to si přitáhnete do svého krásného života.

S láskou a obrovskou vděčnosti za vše, vaše Pavla

 

Pavla Müllerová

Jsem lektorka jógy, kterou vedu více ke svému nádhernému tělu a lásce k sobě.

Nikdy jsem si nenechávala vyložit karty a nyní jsem je sama vymyslela. Protože jsem vždy náhodně otevírala zajimavé knihy osobního rozvoje u kterých jsem si vždy řekla, že mi přinášejí něco více...něco nad čím se mám zamyslet, protože nejsme tady jen tak.

První signál, kde jsem si hned odpověděla na otázku, že bych mohla vytvořit své karty vznikl na Sicílii v roce 2019
Pak už to jelo...

Každá asána je procítěná a myšlenka, která přišla v pozici byla ihned zapsána na papír. Tak vznikly mé afirmace. Karty jsem si vyrobila první sama, nafotila, nechala vytisknout jen pro sebe a na hodiny jógy, kde lektorují, intuivně jsem je pokládala ženám u relaxace.

Viděla jsem šťastné tváře žen, pomalu jsem začala vnímat jak jsou šťastné, že najednou samy vidí, že se jim pomalu mění život.

Pomalu skrze ženy a slova jejich informace, které ke mně chodily, že by si chtěly karty koupit...

Jakmile jsem si to zadala, že to doopravdy chci, začalo mi vše přicházet do cesty, aby se to uskutečnilo. Úžasná fotografka, která mě nafotila a rovnou  mi řekla, že má známého tiskaře.

Další žena, kterou znám dlouho a je mi velice blízka mi je nadherně propracovala, aby bylo vše rovné a krásné, tak jak má.

Začalo se vše dít jak má....Děkuji tisku v Krnově. Děkuji Dance za úpravu, Lence za kontakty a focení a Anet za seznámení... A nejvíce děkuji sama sobě a životu!!

Pavla

REFERENCE

Zdravím Vás Pavli, dneska mi došly kartičky, děkuji moc, jsou úžasné, nádherné, hned jsem si jednu vytáhla a přesně vystihuje moje dnešní pocity, opravdu jsem nadšena Potěšil mně přiložený dáreček, krásně malovaný, určitě z lásky, je prozářený a plný nádherné energie, moc za něj děkuji paní Pavluško a mějte se krásně,
Jarka