Pocit štěsti a radosti

Pocit štěstí a radosti v sobě.

V životě dělat změny, nebát se a jít přes svou komfortní zónu je důležité pro náš životní růst, dělat věci, které jsme ještě nikdy nevyzkoušeli.

Já jsem letos udělala několik změn, které jsem chtěla fakt vyzkoušet. Chtěla jsem rodinnou dovolenou v karavanu a pod stanem, zkrátka takový čundr, spojení s přírodou a každou chvíli na jiném místě a nevědět, kde budu spát následující den. Žít tady a teď.

Tak jsem se o tom zmínila před mým mužem a dětma a oni souhlasili, manžel skoro vše zorganizoval pro nás i pro našeho psa,  můj muž miluje tyhle věci a nejvíc z nás je propojený s přírodou – miluje jí.

Tak jsme vyrazili i s dětma na čtrnáctidenní rodinnou dovolenou po Chorvatsku a Slovinsku s karavanem, který jsme si vypůjčili od minikaravany petra-půjčovna z Chlebičova.

Nic neorganizovat a nechat se vést, pro mě byla ta největší úleva, jakou jsem v životě prožila, o nic nestarat jen o maličkosti, nějaké jídlo atd. Měla jsem více času pro sebe.

Obdivovala jsem mého muže už na začátku a uvědomovala jsem si kdo vlastně 26 let žije po mém boku, jak se umí o nás postarat, jako muž, ve všech směrech, mohla jsem ho konečně jen pozorovat, jaký vlastně doopravdy je, kdybych mu nedala šanci a zase se do všeho cpala tak bych ani nevěděla, jak je šikovný.

První radost a pocit štěstí v sobě, které jsem si uvědomovala.

Krásu všude kolem, moře a hory, letos jsem si ještě více vše procítila a uvědomovala jsem si to. Další pocit radosti a štěstí v sobě.

Cesta, která byla dlouhá ale skvělá, pro všechny, děkovala jsem, že jsme v pořádků všude dorazili, jelikož jsme viděli na cestách spoustu bouraček.

Náš pes o kterém jsme si mysleli že to nezvládne, tak byl miláček největší, který vše vydržel a zvládl cestu. Zvířata jsou úžasné, milují své paničky a je jim fakt jedno, jestli spí v domě, karavanu nebo na ulici, milují, nehodnotí, jestli je jeho paniček bezdomovec nebo boháč. Je to zkrátka čistá láska.

Taky jsem pozorovala naše děti a manžela a některé vzorce, které mi ukazovali, co v sobě já potřebují zpracovat a to je to, co mi někdy vadilo.

Měla jsem ještě jiné zkoušky, vlastně my všichni… mravence kolem stanu a karavanu, kteří měli svou cestičku, nějak nás neobtěžovali a každý den ráno a večer pracovali. Byla to pro mě velká vnitřní zkouška přijmout je, že je to součást přírody, těch zkoušek bylo více…déšť, vítr, šílená vichřice, horko až do morku kosti a někdy z toho bolest hlavy. Snažila jsem to vše přijmout a pochopit. Nechat to projít skrze sebe a odevzdat.

Poznali jsme několik nádherných míst, byli jsme všichni spolu i náš pes, někdy jsme byli nahoře a někdy dole. Bylo to vše nádherné a pro nás poučné.

Největší pocit radosti a štěstí v sobě, takové to šimrání v břiše, jsem si uvědomila a procítila doma, když jsme v pořádku dojeli a  já se prošla po zahradě. Taky ten komfort, který všichni máme ale bereme to vše, jako samozřejmost.

Že nám teče voda přímo z kohoutku, viděla jsem najednou pohodlnou kuchyň, pohodlnou postel, záchod a koupelnu po ruce a v soukromí, střechu nad hlavou. A v poslední řadě dobré a kvalitní jídlo ze zahrádky, které jsme si vědomě s rodinou dnes vychutnávali. To je šimrání v bříšku! To je radost!

Cítím, že jsme se velmi hluboko všichni posunuli a uvědomili si život, jak je krásný.

Manžel, který mě nakopl do tohoto článku slovem…že si máme fakt uvědomit, co všechno máme!!!

Nebraňte se jít v životě do všeho co vám přichází, jděte přes svůj komfort i když to nebude podle vašich představ, buďte pozorní, protože vždycky vám to ukazuje, za co máte být vděčni a čeho si máte zrovna teď, více vážit a uvědomit si věci a události,  které zrovna potřebujete vidět nebo slyšet. Více se vám otevře cesta k sobě, uvědomění a vděčnost.

Pro mě nejkrásnější dovolená spojená s přírodou s celou rodinou pejskem a sama sebou. Uvědomění si v životě spoustu věcí, které někdy nevidíme, neslyšíme a bereme vše, jako samozřejmost.

Ale život nás na to vždy upozorní! BUĎ VDĚČNÁ- Ý!!!

Mějte pocit štěstí v sobě i za malé věci, které k vám přicházejí a dělají vám radost, uvědomte si to, posilujete tím váš imunitní systém!

Dovolenou v přírodě doporučuji všem!!

Užívejte si léta, rodiny, přátel a všeho co k vám přichází.
Pavla

Komentáře
  • Radostná, zdravá a šťastná každý den

    Chcete být šťastná a krásná? Chcete žít život v harmonii ? Přečtěte si můj eBook.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: