Naše ženská energie, kreativita, radost…

Naše ženské pohlavní orgány, které tvoří pánev, orgány uložené v této oblasti – děloha, vaječníky, močový měchýř, močová trubice, ženská erotická oblast, svaly pánevního dna a tlusté střevo, tvoří kreativní centrum těla. Přesně je to oblast křížové kosti, kde se nachází naše posvátné místo, sídlo energie, k tvorbě všeho ať je to kniha nebo dítě.

Je to místečko odkud vychází veškerá energie, kde se rodí nápady a myšlenky. Pánev je spojená s druhou čakrou, energetické centrum těla, které řídí náš vztah k penězům, sexu a moci.

Ženy mějte radost v životě, s uvědoměním si své ženské energie, kterou aktivujeme jógou, ženským tancem, činy, které zvyšují průtok krve v oblasti sexuální orgánu a pánve, které vám pomáhají být více kreativní, dovolit si v životě více riskovat, pociťovat více ženskosti v sobě, být více sebevědomá, jako nádherné ženské bytosti.

Neohlížejte se, co si myslí ostatní a co říkají, uctívejte svou tvořivou ženskou sílu, jak to cítíte zrovna teď, hlavně vy samy.

Pokud nenasloucháte tomu, po čem v životě toužíte, pocítíte v oblasti pánve příznaky nerovnováhy. Onemocnění vaječníku a dělohy, silné krvácení může být způsob kdy Vám tělo říká „Plýtváš svou ženskou energii v práci nebo ve vztahu, který nikam nevede“

Ženy, které se otevřou tvořivosti, žijí šťastný život. Tak ženy nebojte se a dělejte to co Vás nejvíc naplňuje, co chcete vy samy.

Překonejte a přijměte své strachy, přiznejte si samy sobě, že je prostě v životě máme, ale vyjděte ze své komfortní zóny. Udělejte krok dopředu. Pochvalte se, že jste dobré a chvalte se často za každou maličkost.

Pokud si myslíte, že to nějak ještě nevíte, co by vás v životě naplňovalo, že je to někde hluboko ve Vás, ale cítíte, že byste chtěly něco ve vašem životě změnit, třeba práci nebo partnerství a nevíte, jak na to, tak začněte v klidu krůček po krůčku u sebe. Pozorujte samy sebe, zastavte se utište svou mysl na chvíli každý den.

Najděte si malý koutek pro sebe, zhluboka se nadechněte a s výdechem se uklidněte, několikrát za sebou a vaše duše bude zářit a zpívat.

Natočila jsem pro vás videa, které jsem dělala na mé cestě i já. Jógové cvičení, které vám pomůžou se vnitřně naladit na sebe sama, pomalu se uklidníte, protáhnete tělo a rozproudíte vaši pánev a ženskou energii v ní.

Cvičte aspoň dvakrát týdně, poslouchejte tělo, nespěchejte, buďte trpělivé, krůček po krůčku věřte si v to, co chcete a začnou se vám pomalu plnit vaše sny.

Budete se cítit lépe ve svém životě a pomalu se vám začnou otevírat dvířka, které v danou chvíli potřebujete.

Nezapomeňte je to celoživotní cesta, tak buďte vnímavé a trpělivé!

Videa a meditace pro Tebe:
Jóga pro ženy na protažení těla, uvolnění emoci, naslouchání sama sobě.

Přejí krásné dny!
Vaše Pavla

Komentáře
  • Radostná, zdravá a šťastná každý den

    Chcete být šťastná a krásná? Chcete žít život v harmonii ? Přečtěte si můj eBook.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: