Můj Vánoční příběh

Vánoce máme každý takové, jak si sami přejeme je mít.

Tak, jako třeba já!

Na Vánoce jsem se těšila, věděla jsem, že si udělám dlouhé volno, tak jak jsem Vám psala na Facebookové stránky Jóga Pavla Müllerová. Že se budu věnovat sama sobě a své rodině. Co je psáno to je dáno! Ale přesně jsem si to, do mého podvědomí nezadala, jak to chci, věděla jsem jen to, že si určitě přečtu knížku.

Týden před Vánocemi jsem si to užívala, nakupovala a balila dárky, pekla cukroví, scházela se s nejbližší rodinou, v pátek jsme měli slunovratní meditaci, taky jsme si zašli do kina na krásný film Bohemian Rhapsody. Popíjeli jsme vínečko, nastrojili jsme si stromeček, manžel hrál na kytaru a my zpívali koledy, tak jak jsem si tohle nastavila že to chci, no spíš i tak jak to známe každoročně.

Na štědrý den jsme se všichni těšili, já udělala bramborový salát a hrachovou polévku, zbytek rodiny obalili a upekli kapra, zazpívali jsme si koledy, krájeli jsme jablíčka a vylévali olovo, rozdali jsme si dárečky a dívali se na pohádky. Krásný Štědrý den!

Domácnost většinou vždy řídi žena, svou krásnou pozemskou energii, jak a co vyzařuje ze sebe tak se děje.

Večer, když jsme šli spát, tak mi začala být zima, no a ráno jsem skoro nevylezla z postele. Začal proces čištění mého krásného těla všemi částmi, které mají otvor. No, a tak jsem se pravdu poctivě věnovala sama sobě. Tři dny a tři noci! Nachlazení, průjem, zvracení, únava….

Chtěla jsem se věnovat opravdu sama sobě, ale zapomněla jsem si do podvědomí zadat jak!

Myslíte si, že by někdo z Vás žen si o Vánočních svátkách dovolily ležet a věnovat se sama sobě? Celé tři dny! Myslím si, že ne!

Tak, jak jsem si to zadala bylo. Ale všechno je, jak má být, nemůžeme řídit vůbec nic! Vždy jen správně zadat, co a jak bychom chtěli, své přáni a sny a až bude správný čas vše přijde. Jak se říká, vše zlé je pro něco dobré, já přečetla pomalu dvě nádherné knížky, uvědomila si spoustu věcí a cítím obrovskou vděčnost. A vím a věřím, že mě to posune správnou cestou za mými sny!

Zbytek rodiny zajistili chod domácnosti a manžel mi uvařil dvakrát výbornou cibulačku! Uvědomila jsem si taky do morku kosti, jak důležité je milovat a mít rodinu. Děkuji!
Protože často všechno bereme, jako samozřejmost!

Dnes jsem vstala z postele, ještě trochu unavená, ale už píšu. Věci, které mě napadaly během zastavení, ležení a čtení? Hlavně uvědomění si všeho, co zrovna teď mám a potřebuji!

Dnes jsem vyšla ven a připadalo mi vše, jako bych byla v pohádce, vůně, déšť, prostor kolem domu…

No prostě, vše je opravdu, jak má být, protože člověk, když trošku vybočí ze své cesty, tak hned ho život upozorní a udělá to tak, aby si uvědomil, jak se má dobře, a jak je tady krásně.

Stačí to opravdu vše vnímat, nic není jen tak!

A můžeme to vnímat jen tehdy, když se opravdu zastavíme!

Tak mějte krásného klidného Silvestra!! A buďte vděční za vše, co máte!

Vaše Pavla ♥

Komentáře
  • Radostná, zdravá a šťastná každý den

    Chcete být šťastná a krásná? Chcete žít život v harmonii ? Přečtěte si můj eBook.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: