Utiš mysl a tvá duše bude zpívat!

Jasmine Pavla Müllerová

Miluji svůj nádherný život, jógu, přírodu, zvířata a lidi kolem sebe. 

Cvičím jógu tak, jak to cítím já sama, kde u každého pohybu se snažím vnímat sebe sama, svůj dech a své tělo. A to se snažím předávat dále.

Proč cvičím Jógu!

 

Pavla Müllerová

Žena, ktera je velice společenská, inspirativní, pozitivní, aktivní, přirozená, kreativní, uvědomělá a  sebevědomá. Žena, která má disciplínu a jde si pevně za svými sny. Život žije přes své příběhy a předává to, co má prožité dál. Taky učitelka jógy, hlavně pro ženy, která ukazuje ženám vnímat své nádherné tělo, skrze jógu. Žena, která pracuje na sobě jemně a něžně.

Jóga, která mi přišla do života, když jsem jí nejvíce potřebovala, jak, zdravotně tak psychicky, abych se nezhroutila z opakujícího se životního příběhu. Od té doby, jsem si vytvořila disciplínu a cvičím ji denně. Čím více ji praktikuji, tak více si uvědomují sebe a život, co vlastně chci a jak to chci. Tak začala má cesta k sobě.
Nejvíce se věnují ve cvičení mému tělu, které vnímám, děkuju a vážím si ho, protože je tak moudré, že nám každou bolesti ukazuje, že něco není v pořádku, že se máme probudit a konečně to změnit.

Jóga mě přivedla k tomu, že vnímám myšlenky, které nám tvoří náš život, vnímám odpovědi na mé vnitřní otázky.
Snažím se denně pracovat se svou mysli a tělem, kde si uvědomuji při cvičení napětí, které uvolňuji.

Snažím se při józe a tanci, navést ženy k sobě, aby opustily napětí, byly samy sebou, přirozené,  jemné a uvolnily své nádherné tělo, milovaly ho, hýčkaly si ho a pustily k sobě lásku a poté jí předávaly do svého okolí.

Ukazují ženám svůj příběh, aby si v životě více věřily a šly si za svými sny.

Józe se věnují 10 let.

Děkují moc, nesmírně si vážím každého člověka na této zemi, protože každý z nás má svoji cestu poznání. 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------

Vzdělávání...

Roční škola jógy v Praze, kurz pánevního dna, kurz hormonální jógy 2 krát, 1 stupeň mohenžodáro pro ženy, změna limbického otisku - Richard Vojík a Denisa Řiha Palečková, vztahy partnerské - Vendula Kociánová, deset dní s jógou 2 krát - Judita Berková, sestavováni jógových lekcí - Míla Savitrí Mrnuštíková, denní seminář - Yogi Sath Nath, vaginální mapování, atd. Jóga, tanec, meditace pro ženy, Praha. Tanec bachata pro ženy, Praha. Posvátná žena -Helena Houdová devititýdenní kurz posvátné sexuality. 13 žen s Helenou Houdovou jdeme ještě více do hloubky, oběvit své poslání, třiměsiční kurz.

Sebererozvoj a knihy L.Hay, Mark Dzirasa, Moc podvědomí, Musela jsem zemřit, Zdenka Pohlreich, Medical yoga, Bohyně nestárnou, Eduard Tomáš, Karaimi, Iva Adamcová, Duchovní jóga, zákony bohatství, jistou cestou ke skvělosti, svět bez hranic.. atd.....

O mně!

 

 

Je třeba si věřit, že si zasloužíte vše, o čem sníte.

Jsem šťastná žena, která má vždy úsměv na tváři, vděčná za život a upřímná sama k sobě. Žena, která si plní své sny a díky józe zvládá lépe a trpělivě výzvy života. Jsem maminka dvou skvělých dětí a manželka perfektního manžela.

TO JSEM JÁ

Jako malá holčička jsem byla nejhodnější dítě v kočárku s kůrkou chleba, říka moje teta, jelikož rodiče už nemám. Pocházím z předků, kde se celý život pracovalo na poli, ženy měly hlavní slovo, chovalo se spoustu dobytka a opracovávalo se obrovská pole. 

 

Dětství jsem většinou vyrůstala u mé babičky,  hrála jsem si ve stodole do dneška mi voní pole, louky, příroda, hnůj... miluju zvířata, život uvědomují si sílu země a miluju lidi čím dál víc.

Byla jsem vychována tak, jak to zrovna moji rodiče nejlíp uměli. Dětství jsem neměla úplně růžové. V mém brzkém věku jsem si našla práci a založila rodinu.

Běž tam, kde se nejvíc cítiš naživu!

V životě jsem nejvíc hledala pravdu, časem jsem zjistila, že hlavně pravdu ve mně, kdo vlastně jsem a co chci já. A to je tak důležité!

Pomalu si sundávám masku a dostávám se k sobě samé a snažím se dělat věci tak, jak je cítím.

Ve svém životě, jsem udělala velikou změnu, chválím se za to, že jsem skvělá...opustila jsem práci, kde jsem se necítila dobře a šla svoji cestou...

cestou jógy...a jdu dál...

první jsem začala číst různou literaturu, má první kniha k zamyšlení, která mi přišla do cesty byla Moc podvědomí od Dr. Josepha Murphyho, Miluj svůj život od Luise L. Hay, Čakry. atd. V životě nám chodí do cesty, takové knihy, které mamé mít v dannou chvíli.

Jóga mně naučila uvolňovat svoje nádherné tělo a uvědomovat si že ho mám. 

Hýčkám si ho, vnitřně děkuji, každé mé buňce, že je zdravé a krásné!

Věděla jsem hned, že jóga je správná cesta, cítila jsem se skvěle.

Jsem žena ve věku, které začíná příchod menopauzy, ale díky cvičení jógy, uvědomění si svého těla,  myšlenek, zastavení se v přítomném okamžiku, nemám žádné gynekologické a přechodové potíže. Milují své tělo takové jaké je.

ASPOŇ JEDNOU DENNĚ SE ZASTAVME... A ZKUSME PROCÍTIT VŠUDYPŘÍTOMNOU LÁSKU.

 Je to moje cesta, kterou kráčím a stále se něčemu novému učím. Nyní jógu vyučují...

ukazují ženám, jak si hýčkat svůj poklad, naslouchat svému tělu, cvičit jógu tak, aby jste se uvolnily, protáhly, zastavily, zpevnily své tělo, správně se nadechly a vydechly a časem začali vnímat život, myšlenky, které tvoří náš skvělý život.

Cvičím s ženami a dívkami od kterých dostávám  velice pozitivní zpětnou vazbu.

Často ke mně přicházejí ženy, které chtějí něco změnit a pracovat na sobě. Jsem milionkrát vděčná, že vidím pozitivní výsledky, radost, spokojenost a rozzářené očka žen.

Stále se vzdělávám, velice mě to napňuje a v životě posunuje. 

Vede mě to stále dále, momentalně mě nejvíc zajíma a pracují na tom... Tanec, ženy - pocity, ženska vnitřní krása, emoce, jemnost k sobě, vztahy - rodinné i manželské a v poslední řadě to nejdůležitější a to jsou naše myšlenky, které tvoří vše...

Pořádám kurzy jógy, kde se věnujeme nejvíce svému krásnému tělu a myslí, abychom si více věřily my ženy a byly více sebe-vědomé. Pořádám semináře pro ženy - emoce,tanec, joga. Semináře vztahu matka s dcerou. Cestování s jógou - Sicílie 2020

Momentalně pracují na mých jógových kartách, které vedu k sebelásce.

Další nádherné semínko našeho snů s mojí dcerou je zaseté...vnímám a pozorují první signály, které ke mně přicházejí. Je to vlastní značka šatů, kabelek a šátků, kterou si vytváříme svojí energii s dcerou.

Tvořím s láskou, abych naplnila sebe a poté ženy, tak, jak to cítím a jak to přichází přirozeně, aby se ženy cítíly nadherně a nechaly ze sebe vyzařovat svojí přirozenou vnitřní krásu.

Miluuujuuuu to!

Děkuji Životu

S láskou a pokorou Vaše Pavla ♥