Krásný den samy pro sebe

Milé ženy,  víte o tom, že v životě můžete dělat, vše, co vy samy chcete? Jen tomu musíte věřit a stát si pevně za tím. Můžete mít práci, jakou chcete, můžete tvořit co chcete, můžete jezdit kam chcete, zkratka dělejte to, co cítíte ve vašem srdci. Dělejte si v životě třeba jen malé radosti.
Tak, jako my s dcerou, rozhodly jsme se na poslední chvíli, že pojedeme do Prahy jen tak pro radost, udělat si holčičí den samy pro sebe a vyřídit mezi tím jeden pohovor. Prostě jsme si koupily na poslední chvíli lístky a ve čtyři ráno vyjely.

Hned ráno jsme se prošly po Praze, kde jsme byly skoro samy, skvělé…Našly jsme výbornou cukrárnu, kde jsme si daly zákusek a kafíčko, probraly jsme náš den a vyrazily na nákupy do Paladia, kde jsme samozřejmě hledaly kvalitní přírodní kosmetiku Lush, kterou obě dvě milujeme. Nakoupily jsme si tam přírodní deodoranty a šumivé kuličky do koupele.


Cestou po Praze jsme našly úžasnou restauraci u Potrefené husy, kde jsme si daly svíčkovou a malé pivečko, pěkně jsme si odpočaly a poté se prošly krásně po Praze.

Tak si představte ve vlaku směrem do Prahy jsem si zadala, co bych si tak asi chtěla koupit…
No z Paladia jsme vyšly a já jsem moje věci, které jsem chtěla neměla. Tak jsem si řekla no nic, někdy příště a pustila jsem to v mé mysli. Během půl hodiny jsem dostala kontakt od jedné skvělé ženy, že v centru je skvělí sekáč, kde prý mají nádherné kousky oblečení. Tak jsem si tam zašla, dcera si mezi tím vyřídila schůzku, která ji dopadla velice dobře.

Co si myslíte, nakoupila jsem v Praze v sekáči, vše, co jsem si ve vlaku vysnila. A k tomu ještě kabelku značky Luis Viton.

No, a tak to funguje zadejte, věřte, neočekávejte a dějí se krásné věci, měla jsem plnou tašku krásných kousku oblečení za pár korun, které jsem si vysnila, byla jsem šťastná jako blecha. Ukončily jsme výlet nákupem v MS a jely vláčkem domů, který měl hodinu a půl zpoždění, ale nějak jsme se u toho nasmály a vše nás to zase zkoušelo, jak to vydržíme.

Nádherný holčičí výlet v Praze, jen tak…

Ženy plňte si své sny! Mějte se moc krásně!
Užívejte života, vaše Pavla ♥

Komentáře
  • Radostná, zdravá a šťastná každý den

    Chcete být šťastná a krásná? Chcete žít život v harmonii ? Přečtěte si můj eBook.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: