Moje milá, chceš být kreativní a vyzařovat svou vnitřní krásu?

Naše ženské pohlavní orgány, které tvoří pánev, orgány uložené v této oblasti – děloha, vaječníky, močový měchýř, močová trubice, ženská erotická oblast, svaly pánevního dna a tlusté střevo, tvoří kreativní centrum těla. Přesně je to oblast křížové kosti, kde se nachází naše posvátné místo, sídlo energie, k tvorbě všeho ať je to kniha nebo dítě.

Je to místečko odkud vychází veškerá energie, kde se rodí nápady a myšlenky. Pánev je spojená s druhou čakrou, energetické centrum těla, které řídí náš vztah k penězům, sexu a moci.

Ženy mějte radost v životě, s uvědoměním si své ženské energie, kterou aktivujeme jógou, ženským tancem, činy, které zvyšují průtok krve v oblasti sexuální orgánu a pánve, které vám pomáhají být více kreativní, dovolit si v životě více riskovat, pociťovat více ženskosti v sobě, být více sebevědomá, jako nádherné ženské bytosti.

Neohlížejte se, co si myslí ostatní a co říkají, uctívejte svou tvořivou ženskou sílu.

Pokud nenasloucháte tomu, po čem v životě toužíte, pocítíte v oblasti pánve příznaky nerovnováhy.  Onemocnění vaječníku a dělohy, silné krvácení může být způsob kdy Vám tělo říká „Plýtváš svou ženskou energii v práci nebo ve vztahu, který nikam nevede“

Ženy, které se otevřou tvořivosti, žijí šťastný život. Tak ženy nebojte se a dělejte to co Vás nejvíc naplňuje, co chcete vy samy.

Můžete všechno tak jak to cítíte, prožívat emoce, smát se plakat! 

Překonejte své strachy, aspoň trochu a vyjděte ze své komfortní zóny.

Pokud si myslíte, že to nějak ještě nevíte, co by vás v životě naplňovalo, že je to někde hluboko ve Vás, ale cítíte, že chcete něco ve vašem životě změnit, třeba práci nebo partnerství a nevíte, jak na to, tak začněte v klidu krůček po krůčku u sebe. Pozorujte samy sebe, zastavte se chvíli každý den. Na chvíli si najděte malý koutek pro sebe, zhluboka se nadechněte a s výdechem se uklidněte, několikrát za sebou.

Natočila jsem pro vás videa, které jsem dělala na mé cestě i já. Jógové cvičení, které vám pomůžou se vnitřně naladit na sebe sama, pomalu se uklidníte, protáhnete tělo a rozproudíte vaši pánev a ženskou energii v ní.

Cvičte aspoň dvakrát týdně, poslouchejte tělo, nespěchejte, buďte trpělivé, krůček po krůčku věřte si a začnou se vám plnit vaše sny.

Budete se cítit lépe ve svém životě a pomalu se vám začnou otevírat dvířka, které v danou chvíli potřebujete.

Dvě videa na uvolnění ženské energie v těle, plus meditace na pánevní dno!

Videa, která jsem natočila pro Vás. Vám pomohou s láskou a jemnosti si uvědomit svou ženskou krásu, jemnost a něžnost v sobě.

Co na to říkají jiné ženy!

Před tím, než jsem se stala návštěvnicí webových stránek Pavly, cvičitelky jógy a její pravidelnou žačkou na hodinách jógy, jsem sama na sobě začala pozorovat, že se měním nejen vizuálně, ale i uvnitř. Věděla jsem, že stárnu, ale nechtěla jsem si připustit, že jsem stará, protože žena v padesáti není stará . Už jsem se neuměla radovat tak jako dřív, reagovala jsem podrážděněji i na úplné maličkosti, skoro vůbec jsem se nesmála, nebyla jsem to já, cítila jsem se tak nějak prázdně. Asi před rokem jsem někde zahlédla letáček s fotkou Pavly a její fotka byla pro mne magnetem, neboť z ženy na obrázku, vyzařovala pohoda, laskavost, štěstí. Na letáčku byla informace, že bude začínat kurz jógy, a najednou jsem si řekla, proč to nezkusit. Doposud jsem byla přesvědčena o tom, že jóga není nic pro mne a možná ji považovala i za ztrátu času. První hodina byla pro mne zvláštní a odcházela jsem z ní s rozpolcenými dojmy. Co však ve mně zakotvilo, byl hlas Pavly, její přístup k životu i to, jak dobře a vyrovnaně vypadá. Díky ní a cvičení jógy se cítím dnes i já opravdu lépe. Mám častěji úsměv na tváři, neřeším věci, které vyřešit nedokážu nebo které nemůžu změnit a dívám se na všechny jiným pohledem. Není to jiný pohled, je to ten, který jsem kdysi měla a někde vytratila. Na hodinách jógy se soustředím jen sama na sebe a zapomenu na všechny starosti. Po skončení se nějaké nevyřešené situace trochu objeví, ale cítím se na tolik spokojená, že je nechám ležet uvnitř někde dole a vrhnu se na jejih řešení ráno, po klidném a vydatném spánku. Změny na sobě vlivem jógy nepozoruji jen já, ale i mé kolegyně, kterým připadám šťastnější, mladší. Jóga může všem pročistit hlavu, projasnit mysl, protáhnout zkrácené svaly. A to je dobře, protože se taky pak dobře cítím. Děkuji
Hanka
Dobrý den, jen jsem chtěla informovat, že ty moje zdravotní problémy z minulého týdne se nakonec ukázaly jako 5.týden těhotenství :-)) tak mám ohromnou radost, i když zatím je to jedno velké ALE.. mám bohužel nařízeno, že nemůžu teď dělat žádné cvičení, takže se moc omlouvám ale pravděpodobně už na zbývající cvičení do tělocvičny k Jelenovi nedorazím chtěla jsem Vám ale poděkovat za báječné cvičení, moc jsem si to užila a budu se těšit až zase na nějakou vaši hodinu pak dorazím mějte se zatím moc hezky a přeji krásný jarní den
Vláďka
Dobrý den, chci Vám moc poděkovat, že jsem Vás potkala, že jste mě hodně věci naučila a chci Vám touto cestou říct, že jsem těhotná, sice na úplném začátku, ale jsem šťastná a ani neumím ten pocit štěstí vyjádřit. Ještě jednou Vám moc děkuji pěkný večer.
Adélka