Jóga a Já

Jóga a Já…

Miluju jógu a svůj život takový, jaký je! K józe jsem se dostala přes své gynekologické problémy, které se mi neustále vracely, tak jak jsem psala v mém příběhu. Hledala jsem přírodní léčbu a do cesty mi přišla, jako první ženská jóga. Před šesti lety jsem navštívila seminář v Ostravě a od té doby jsem se začala věnovat józe. Čím dál víc jsem na sobě cítila, že je to správná cesta, protože se mi zdravotní stav zlepšoval a já viděla pozitivní výsledky. Cítila jsem se velice dobře a do jógy jsem se zamilovala.

Začala jsem se o jógu zajímat více do hloubky, protože jsem věděla, že lidem mění životy, a hlavně zlepšuje jejich zdraví a to jen, že začnete správně dýchat, zklidníte se a začnete vnímat sama sebe a časem i své myšlenky. Zklidní se vám vaše mysl a začnete se cítit velice dobře psychicky i fyzicky. Začnete si prostě všímat věci okolo sebe, co a jak děláte a proč to děláte, zkratka se začnete dívat na svět jinýma očima.

Většina lidí si myslí, že ten, kdo se začne věnovat józe vypadá, jak by se vznášel, nebo, že je divný, ale je to tak, že …tomu člověku, který cvičí jógu se jenom správným nádechem a výdechem zklidní mysl a uvolní tělo a je mu zkrátka dobře, začne se na věci dívat s nadhledem. Zjistí, že se vše dá vždy v klidu vyřešit. A také, že v životě se nám děje vše v pravý okamžik, v pravou chvíli tak, jak má být.

Ty každodenní starosti i radosti tady vždy budou u každého z nás. Zaleží jen na nás, za jaký konec ten život uchopíme. V dnešní uspěchané době, vidím jógu za nejlepší řešení ke zklidnění našeho těla a mysli.

Když jsem studovala jógu v Praze, tak mne učil jeden skvělý člověk, který řekl jednu VĚTU a tu si často připomínám, věta zní:
V DNEŠNÍ USPĚCHANÉ DOBĚ TO NEMŮŽE NORMÁLNÍ ČLOVĚK VYDRŽET!! BUĎ CVIČÍ JÓGU, NEBO MÁ NASAZENÉ ANTIDEPRESIVA A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ JE ALKOHOLIK!!!

Vnímám jógu, jako něco nádherného k uvědomění si sama sebe. Díky józe poznávám lépe své tělo.
Mám kolem sebe hodně nádherných žen, které navštěvují mé kurzy a zlepšil se jim zdravotní stav, některé ženy, které nemohly otěhotnět, tak se jim to podařilo.

V dnešní době hlavně muži očekávají, že se ženy o všechno postarají jako muži, některé ženy to dokonce chtějí, být tak silné jako muži, tak se stane, že mají více mužské energie a to ženám způsobuje hodně gynekologických problému, ženy si nevěří a odmítají sama sebe přijmout takové, jaké doopravdy jsou.

Snažím se pracovat s ženami tak, abychom se více se cítily, jako ženy. Dá se říct, že skoro pokaždé hodině jógy za mnou přijde nějaká žena a děkuje mi za to, že díky cvičení se cítí skvěle.

A to je krásné a velmi mě to naplňuje, obohacuje a vím, že to dělám správně a kráčím po správné cestě.
Stále se vzdělávám, navštěvují různé kurzy a pracuji stále sama na sobě. Začala jsem sama pro sebe i tančit, uvolňovat své tělo a vnitřní nezpracované emoce. Tanec mě naplňuje a vím, že uvolněním ženské energie začne žena vnitřně zářit a je jedno, jak vypadá. Prostě se stává krásnou ženou sama sobě a lidem okolo sebe, stává se zkrátka tím, co vnitřně vyzařuje.

Vím, že jsem udělala ve svých čtyřiceti letech na sobě změnu, jsem za to strašně ráda, že jsem se probudila. Někteří lidí mě obdivují a jiní třeba taky nechápou, jakou cestou kráčím, hlavní je že já jsem vnitřně sama se sebou spokojená, to je to nejdůležitější. Každý z nás je svobodný člověk a může dělat vše! Tak, jak to vnitřně cítí on sám!

Nezapomeňte, že v životě tomu, čemu věnujeme pozornost to roste!

Kráčím si po své cestě dál a dál. Ničeho v životě nelituji, vše tak mělo být, abych byla tam, kde jsem. Pevně si jdu za svým snem i když to nebylo vždy jednoduché.

Žij svůj život svobodně a naplno! Louise L. Hay

Děkuji mému muži a dětem, že mi věří a podporuji na mé krásné cestě a práci, kterou miluji!

Každý den se snažím jim to vracet laskavostí a vnitřním úsměvem!!

Děkuji, přejí všem krásné dny!
Pavla ♥

Komentáře
  • Radostná, zdravá a šťastná každý den

    Chcete být šťastná a krásná? Chcete žít život v harmonii ? Přečtěte si můj eBook.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: