Jak začít se změnou u sama sebe

Jak začít u sebe se změnou?

Milí, často dostávám otázky, jak udělat první krok k tomu, abychom mohly udělat v životě změnu se sama sebou.

Budu se stále vracet k tomu, že nejlepší, pokud chcete změnit, zaměstnání, partnera či bydlení je začít se změnou u sebe samé ve svém nitru, protože, vše to nejdůležitější, co můžete změnit najdete ve Vás zaryto, podle toho se odvíjí Váš život, potřebujete zkrátka změnit staré vzorce chování za nové (myšlenky, vzorce, afirmace). Takže to je první krok začít u sebe a uvědomit si to. Naše myšlenky tvoří. Tak jak nyní žijeme je vytvořeno v minulosti naší myšlenkou, negativní či pozitivní.

Jak teda začít?

První krok ke změně je začít cvičit jógu, abychom se vnitřně ztišili, ale je to dlouhá cesta, nic není hned, ale jakmile si dáme pokyn, že budeme na sobě pracovat, abychom změnili to, co se nám nelíbí, vše se začne dít, zkrátka nám to začne chodit do života, ale to se musíme první vnitřně ztišit a začít vnímat tělo a život, abychom to vnitřně slyšeli, slyšeli naše znamení, myšlenky a poselství. K tomu nám pomůže jóga, meditace, nádech a výdech. Abychom se uvolnili a vypustili ze sebe napětí, bloky, emoce, napjatou energii a uvolnili místo pro nové a pozitivní myšlenky a dostali se blíže k sobě ke své duši.

Tak jak třeba uklízíte dům a přebytečné věci vyhodíte, protože se Vám nehodí a potřebujete nové, musíte přece uvolnit místo na nové věci, tak je to s tělem, něco uvolním a něco nového v sobě uslyším nebo objevím, něco přijde, to je koloběh života. Tak jak se střídá den a noc, jaro, léto, podzim a zima, utratím peníze tak přijdou atd.

MUSÍME DŮVĚŘOVAT ŽIVOTU, ŽE TO TAK JE!

Když chci svůj sen, aby se mi splnil musím tomu vnitřně věřit a pracovat vnitřně se sebou se svými myšlenkami.

Vše musíme vnímat, to je cesta, která může trvat měsíc, rok, dva, tři… než na to přijdu.

Když jsem začínala já…nikoho kolem sebe jsem nenašla, kdo by mi to podrobně vysvětlil, od začátku, kde mám začít!
Časem jsem si vše vyčetla z knih, pracovala vnitřně na sobě, cvičila jógu a ta mě nejvíce pomohla se zastavit a poslouchat sebe, jezdila jsem na semináře, čistila vnitřně tělo a stále na tom pracuji, protože vždy je co uvolňovat je to celoživotní práce na sobě.

Vše jsem si dala do hromady a vím že nemůžeme začít uprostřed, to nejde, nemůžeme spěchat, to nejde, život je moudrý a vždy nás vrátí tam kam patříme, je to energie a život, ten s námi někdy dovede zametat…

Jóga nás učí veliké vnitřní trpělivosti i já se to stále učím a jsem taaak vděčná, že mi přišla do života v pravý čas.

Vůbec si nedovedu představit žít a podnikat bez práce na sobě a jógy, to nemůže fungovat, jak v podnikání, plnění si svých snů a radosti ze života takový, jaký je, my si potřebujeme vnitřně věřit, užívat si život v radosti a věřit životu, pokud to tak nemáme, tak jsme neustále ve stresu a nejsme spokojení se svým životem, stále si jen stěžujeme a jsme nešťastní. Potřebujeme přijmout to že i nemožné je možné… A to, co někdy přichází k nám do života jen tak hlavou nevymyslíme.

Naše myšlenky a je to tak, pozitivní i negativní TVOŘÍ, mám to vyzkoušené několikrát, na co vědomě myslíš to se děje. Je to energie a hluboká práce první s tělem a pak s mysli, když to pochopíme začneme vnímat svět KRÁSNÝ tak jak je, protože i občas ty negativní věci přinášejí nejvíce pozitivních darů. A díky tomu rosteme.

Pokud potřebujete udělat první krok ke změně skrze jógu, myšlenek, práce se svým tělem a mysli tak se podívejte na můj workshop, který najdete na mých stránkách a který vznikl díky ženám, které se mě neustále ptají, jak mají začít se změnou, to je pro mě znamení a tvoření na mé cestě dále. Já děkují životu, že to můžu vnímat.

workshop najdete tady :

https://pavlamullerova.cz/miluj-sve-telo-a-svuj-zivot-s-jogou/

 

 

Mějte se krásně, pracujte na sobě a buďte, pokud možno šťastní a spokojení se vším co máte.
Vaše Pavla

Komentáře
  • Radostná, zdravá a šťastná každý den

    Chcete být šťastná a krásná? Chcete žít život v harmonii ? Přečtěte si můj eBook.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: