Buď ženou a vrať muži, jeho vnitřní sílu

Milí, chtěla jsem Vám napsat článek, příběh, který prožívám, pozoruji a pracuji s tím sama na sobě, prostě z mého života.

Láska…

každý má jinou představu, jak jí cítit. Já jsem si ještě do nedávná myslela a čekala celých dvacet pět let, kdy už konečně přijde, ta opravdová, kdy už konečně zažiju to wau… jak to všichni říkají, nebo spíše očekávají.

To wau nikdy nepřijde, to wau je láska v nás samotných, ale musíme ji sami v sobě objevit!

Zažili jsme s manželem celoživotně krásné chvíle, ale i chvíle, kde se nám opakují nebo opakovali různé problémy a příběhy.

Někdy mi připadal náš vztah dlouhý a nudný a neměl žádnou šťávu.

To, co ale vyzařuješ, to přitahuješ!

To bych nebyla já, kdybych se do toho neponořila a nezačala zkoumat proč?

Pořád se vzdělávám a pracuji na svém osobním rozvoji a vypozorovala jsem, že láska jsme my sami, jestli je to muž či žena, každý člověk je tím, čím si přeje být on sám. Kolik lásky najde v sobě a odešle tolik se mu vrátí.

S mým mužem jsme se v životě energeticky přitáhli, navzájem si pořád něco ukazujeme a učíme se.

On si mě přitáhl v roli manipulátorky, kde jsem ve všem rozhodovala já, ale o všem! Nesla jsem si to z mé rodové linie mé matky, babičky a prababičky.

Byla jsem z toho hodně unavená a pozorovala jsem, že potřebují více ženské energie pro sebe.

Řekla jsem si, že to tak nechci, že to takhle přece nefunguje a předávat to vše i mým dětem? Vše řídit, manipulovat a ovládat všechny kolem mě?

Jednou jsem se zeptala mého muže a dala mu prostor na to, co chce on sám a poprosila jsem ho, jestli by to nezařídil on sám, zjistila jsem, že to funguje, že je šťastný, že to může organizovat a dělat mi různé překvapení.

Jsou věci, které by v životě měli dělat muži, akorát my ženy, jim někdy ten prostor nenecháme a jsme rychlejší.

Já se nechávám už více jen vést, dělám si svou ženskou práci a mému muži přenechávám tu mužskou, občas si navzájem pomůžeme, jak to potřebujeme a vrátíme se zpět do svých roli, které nám přirozeně patří.

Důležité pro nás pro ženy je učit se trpělivosti.

Ženy, pokud to takhle máte, zamyslete se a začněte se sebou pracovat a ptát se sama sebe, jestli to tak fakt chcete a jestli tím někomu neubližujete! Vlastně i sama sobě.

Vrátí se Vám to v dobrém, váš partner Vás začne více obdivovat, milovat a nebude od Vás pořád utíkat a vlastně se Vám i vyhýbat!

Postupem času jsme si začala všímat že se i můj muž mění, čím více jsem ho nechávala si dělat to co cítí, tím více jsem si všímala, že si dáváme více svobody, začali jsme si více důvěřovat a taky se více milovat srdcem, tak, jak to cítíme. Více se smějeme, neočekáváme, nemanipulujeme, každý člověk je svobodná bytost a může si se svým životem naložit, tak jak on to cítí. Jsem ráda, že to můžu předat i mým dětem a dále.

Čím více jsem se pustila roli manipulátorky, tím více mám energie a kvalitnější život po všech stránkách.

Asi tak dva roky zpátky, kdy jsem si říkala, že jsme spolu tak dlouho…  připadal mi život nudný…pořád jsem něco vymýšlela a nic nefungovalo třeba jsem chtěla aby mi můj muž nosil kytky, ale nikdy jsem mu to neřekla a nepoprosila jsem ho, že to chci, že se mi to líbí, nikdy se tak nestalo, protože jsem to chtěla já, tvrdě v sobě a myslela jsem si, že to musí přece vědět, očekávala jsem, jakmile jsem si to uvědomila že nemám žádné právo si to v sobě myslet a manipulovat, tak se stalo to, že asi měsíc mi manžel při každé procházce donese s láskou kytku sám, ještě se nádherně na mě usměje.

Děkovat za prožité chvíle radosti, maličkosti, chvíle, kdy jste spolu, nepopsatelná vůně partnera, společné chvíle, za které můžete děkovat, že si vaše drahá polovička udělala svůj čas na Vás!

To je láska!

Věřte nebo ne, od toho se odvíjí celý Váš krásný život! Jakmile si to vše uvědomíte, uvolníte v sobě napjatou energii, nebudete soudit, manipulovat a očekávat, vše se začne měnit.

Zjistila jsem, že se manžel více směje, je ke mně více jemný, navzájem se chválíme, po dvaceti pěti letech si navzájem řekneme, co na sobě nejvíc obdivujeme.

Důležité je překonat sama sebe, odhodit své masky a žít tak, jak to opravdu cítíme srdcem! Pokud začnete vy sami ten druhý se přidá, protože se ve vaši blízkosti bude cítit dobře.

Důležité je komunikovat mezi sebou, slušně mu říct a poprosit co se nám líbí, ale i to, že máme i my ženy své dny a že nás májí pochopit, na druhou stranu i my ženy, nechat muže být a pochopit je, když to zrovna potřebují být v tichosti a nebýt mu stále za zády.

Milovat, nemanipulovat a dát svobodu každé lidské bytosti. Děkovat za čas, který nám druhá polovička věnuje.

My ženy máme mít v sobě tu jemnou ženu, muže nechat být mužem, vrátit mu jeho vnitřní sílu, muže, který nás ochraňuje, obě polarity mají mít v sobě harmonii.

Život je nádherný, tak si ho užijte s láskou a svobodou!

Je to cesta každého z nás!

Děkuji, mému muži!

Je to práce sama se sebou, pokud chcete něco změnit ve svém životě a nevíte, jak začít můžete se zúčastnit mého semináře, který najdete na stránkách www.kdecvičim.cz

S láskou ke Všem Pavla 

Komentáře
  • Radostná, zdravá a šťastná každý den

    Chcete být šťastná a krásná? Chcete žít život v harmonii ? Přečtěte si můj eBook.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: