Utiš mysl a tvá duše bude zpívat!

Něco o mně...

Miluji svůj nádherný život, jógu, přírodu, zvířata a lidi kolem sebe. 

Cvičím jógu tak, jak to cítím já sama, kde u každého pohybu se snažím vnímat sebe sama, svůj dech a své tělo. A to se snažím předávat dále.

Proč cvičím Jógu!

 

Pavla Müllerová

Učitelka jógy, hlavně pro ženy, kde učím ženy uvolnit a vnímat díky nádechu a výdechu své nádherné tělo a pánevní dno, žena, která ukazuje ženám, jak najít samu sebe a své nitro. Žena, která pracuje na tom, aby byla k sobě jemná a něžná.

Ach jóga, láska, která mi přišla do života, když jsem jí nejvíce potřebovala, jak, zdravotně tak psychicky, abych se nezhroutila z opakujícího se životního příběhu. Poprvé mi přišla do života, když se mi stále opakovali záněty, výtoky a cysty. Od té doby, jsem si vytvořila disciplínu a cvičím ji denně. Čím více ji praktikuji, tak více si uvědomují sebe a život, co vlastně chci a jak to chci.
Nejvíce se věnují ve cvičení mému tělu, které vnímám, děkuju mu a vážím si ho, protože je tak moudré, že nám každou bolesti ukazuje, že něco není v pořádku, že se máme probudit a konečně to změnit.

Při cvičení, ale i v životě vnímám myšlenky, které nám tvoří náš život, vnímám odpovědi na mé vnitřní otázky.
Snažím se denně pracovat se svou mysli a tělem, kde si uvědomuji při cvičení bloky a napětí, které rozpouštím uvědoměním si /emoce/, které se snažím přijmout, pustit a odpustit. Tak abych uvolnila napjatou energii v sobě a otevřela cestu k lásce. Snažím se jen být...nic nehodnotit a nekontrolovat...

Je to naše celoživotní cesta. Díky tomu začínám být vnitřně něžná žena, která se snaží být a žít v harmonii se svou ženskou a mužskou energii.

Snažím se při józe a tanci, navést ženy k sobě, aby opustily napětí, tvrdost a pýchu, uvolnily své nádherné tělo, milovaly ho, hýčkaly si ho a pustily k sobě lásku a poté jí předávaly do svého okolí.

Navadím ženy skrze jógu k sobě, aby si v životě více věřily a šly si za svými sny.

Józe se věnují 7 let.

Děkují moc, nesmírně si vážím každého člověka na této zemi, protože každý z nás má svoji cestu poznání.

 

 

------------------------------------------------------------------------------

Vzdělávání...

Roční škola jógy v Praze, kurz pánevního dna, kurz hormonální jógy 2 krát, 1 stupeň mohenžodáro pro ženy, změna limbického otisku - Richard Vojík a Denisa Řiha Palečková, vztahy partnerské - Vendula Kociánová, deset dní s jógou 2 krát - Judita Berková, sestavováni jógových lekcí - Míla Savitrí Mrnuštíková, denní seminář - Yogi Sath Nath, vaginální mapování, atd. Jóga, tanec, meditace pro ženy, Praha. Tanec bachata pro ženy, Praha.

O mně!

 

 

Je třeba si věřit, že si zasloužíte vše, o čem sníte.

Jsem šťastná žena, která má vždy úsměv na tváři, vděčná za život a upřímná sama k sobě. Žena, která si plní své sny a díky józe zvládá lépe a trpělivě výzvy života. Jsem maminka dvou skvělých dětí a manželka perfektního manžela.

TO JSEM JÁ

Jako malá holčička jsem byla nejhodnější dítě v kočárku s kůrkou chleba, říka moje teta, jelikož rodiče už nemám. Pocházím z předků, kde se celý život pracovalo na poli, ženy měly hlavní slovo, chovalo se spoustu dobytka a opracovávalo se obrovská pole. 

 

Dětství jsem většinou vyrůstala u mé babičky,  hrála jsem si ve stodole do dneška mi voní pole, louky, příroda, hnůj a začala jsem milovat úpně nejvíc zvířata, uvědomují si sílu země a miluju lidi čím dál víc.

Byla jsem vychována tak, jak to zrovna moji rodiče nejlíp uměli. Dětství jsem neměla úplně růžové. V mém brzkém věku jsem si našla práci a založila rodinu.

Běž tam, kde se nejvíc cítiš naživu!

V životě jsem nejvíc hledala pravdu, časem jsem zjistila, že hlavně pravdu ve mně, kdo vlastně jsem a co chci já.

Pomalu sundávám masku a dostávám se k sobě samé a snažím se dělat věci tak, jak je cítím.

Ve svém životě, jsem udělala velikou změnu, chválím se za to, že jsem skvělá...opustila jsem práci, kde jsem se necítila dobře a šla svoji cestou...

cestou jógy...

první jsem začala číst různou literaturu, má první kniha k zamyšlení, která mi přišla do cesty byla Moc podvědomí od Dr. Josepha Murphyho, Miluj svůj život od Luise L. Hay, Čakry.

Ale jóga mě naučila uvolňovat svoje nádherné tělo a uvědomovat si že ho mám. 

Hýčkám si ho, vnitřně děkuji, každé mé buňce, že je zdravé a krásné!

Věděla jsem hned, že jóga je správná cesta, cítila jsem se skvěle.

Jsem žena ve věku, které začíná příchod menopauzy, ale díky cvičení jógy, uvědomění si svého těla,  myšlenek, zastavení se v přítomném okamžiku, nemám žádné gynekologické a přechodové potíže. Milují své tělo takové jaké je.

ASPOŇ JEDNOU DENNĚ SE ZASTAVME... A ZKUSME PROCÍTIT VŠUDYPŘÍTOMNOU LÁSKU.

 Je to moje cesta, kterou kráčím a stále se něčemu novému učím. Nyní jógu vyučují...

ukazují ženám i mužům, jak si hýčkat svůj poklad, naslouchat svému tělu, cvičit jógu tak, aby jste se uvolnily, protáhly, zastavily, zpevnily své tělo, správně se nadechly a vydechly, poslaly novou energii do těla a orgánu kde jí nejvíc potřebujete.

Cvičím s ženami, dívkami i muži od kterých dostávám  velice pozitivní zpětnou vazbu.

Často ke mně přicházejí ženy, které chtějí otěhotnět, pokud nemají závažnější problém tak se jím to většinou po nějaké době také podaří. Také přicházejí ženy i s jinými zdravotními problémy, které se po cvičení cítí lépe.

Stále se vzdělávám, velice mě to napňuje a v životě posunuje. Vím, že naše myšlenky tvoří náš krásný život!

Vede mě to stále dále, momentalně mě nejvíc zajíma a pracují na tom... tanec, ženy - pocity, ženska vnitřní krása, emoce, jemnost k sobě, vztahy - rodinné i manželské.

Pořádám kurzy jógy, kde se věnujeme nejvíce svému tělu a semináře pro ženy - emoce,tanec, joga. Semináře vztahu matka s dcerou.

Děkuji za vše.

S láskou a pokorou Vaše Pavla ♥