Milé mé milované - dovolená a relax od 20.- 30.1.2020 - Děkujiii!

AKCE

 JÓGA A SEMINÁŘE

AKCE- Jóga, tanec, relaxace Rožnov pod Radhoštěm

KAŽDÁ ŽENA, MŮŽE BÝT ŠŤASTNÁ - UDĚLEJ SI ČAS JEN NA SEBE SAMA 

Milé, jsem ráda, že Vás můžu pozvat do krásného útulného pohybového studia v Rožnově pod Radhoštěm na jemnou jógu, jemný tanec sama se sebou a ženské archetypy...dívky, milenky, matky a vědmy.

Překvapení na konec...krásná a něžná meditace přímo pro Vás, na místě se dozvíte více...

Úplně na konec mé s láskou procítěné jógové karty, které Vám intuivně rozdám, poté si je můžete zakoupit přímo u mě.

Poté si necháme ještě chvilku každá sama pro sebe. Možnost i sdílení mezi sebou.

Sebou karimatku na cvičení a jemný šátek. Dobrou náladu !

Kdy: 18.1.2020 sobota od 9 - 12 hod.

Kde : STUDIO PRANA
Cena 590,- Kč do konce prosince, poté a na místě cena 690,- Kč

Přihláška na tel. 604307347
nebo email - pavluska10@seznam.cz NEBO studio - prana Rožnov pod Radhoštěm


Těším se !!

S láskou a vděčnosti Vaše

Pavla

AKCE- DVA SEMINÁŘE ZA SEBOU!! Jóga, tanec, meditace Nový Jičín

KAŽDÁ ŽENA, MŮŽE BÝT KRÁSNÁ A ŠŤASTNÁ - UDĚLEJ SI ČAS JEN NA SEBE SAMA. 

Milé, jsem ráda, že Vás můžu opět pozvat do krásného útulného studia Sebe v Novém Jičíně na jemnou jógu, vedenou více k sobě, jemný tanec sama se sebou.

Překvapení na konec...krásná a něžná meditace na odpuštění, kterou povede má dcera Nela Müllerová přímo pro Vás.

Úplně na konec, mé s láskou procítěné jógové karty, které Vám intuivně rozdám, poté dle Vašeho přání si je můžete zakoupit přímo u mě.

Ještě si nakonec můžeme nechat chvilku každá sama pro sebe. Možnost i sdílení mezi sebou.

Sebou karimatku na cvičení a jemný šátek. Dobrou náladu !

Kdy: 15. 2.2020 sobota od 9 - 12 hod. a od 13 - 16 hod.

Kde : Studio Sebe Nový Jičín
Cena 590,- Kč do konce ledna poté 690,-Kč za seminář

Přihláška na tel. 604307347
nebo email - pavluska10@seznam.cz  nebo Studio Sebe Nový Jičín

Těšíme se !!

S láskou a vděčnosti Vaše

Pavla a Nela

Jarní víkend s jógou, meditací a fotografování ženské duše.

Milé zvu Vás na překrásný jarní víkend, kde se můžete věnovat jen sama sobě a svému tělu s terapeutickou jógou, taneční meditací na archetypy ženství, a fotografování s fotografkou ženské duše.

Fotky Vám zůstanou.

Kdy : 20.-22.3.2020

Kde : Statek u Škodů v Sibřině u Prahy

Plná penze

Cena 4200,- Kč do konce ledna poté 4500, - Kč

Prosím hlaste se na cvičení nebo na tel. 604307347 nebo se dozvíte víve na fc.Jóga  Pavla Müllerová

Děkuji a těšíme se 

Pavla, Nela , Jana

-----------------------------------------------------------------------------

Soukromé hodiny Jógy 

Po domluvě v dopoledních hodinách, 1 hodina 800,-Kč

DĚKUJI !

tel. 604307347

Osobní konzultace 

Potřebuješ udělat ve svém životě změnu a nevíš jak začít,

točíš se pořád ve stejném kruhu a život tě moc nebaví?

Tak to změň !

Po domluvě v dopoledních hodinách, 1 hodina 800,-Kč

DĚKUJI !

tel. 604307347

Aktuální cvičení...

TERAPEUTICKÁ JÓGA 

 

 • PONDĚLÍ -
  OD 19 - 20.15 HOD. HRADEC NAD MORAVICI
 • ÚTERÝ -
  OD 19 - 20 HOD. ŽIMROVICE
 • STŘEDA -
  OD 17 - 18 HOD. SKŘÍPOV, OD 19 - 20.15 HOD. HRADEC NAD MORAVICI od 8.1.2020 nový kurz
 • ČTVRTEK -
  OD 17:30 - 18:30 HOD. ŠTÁBLOVICE od 19 - 20 hod. Dolní Životice
 • SOBOTY
  AKCE A SEMINÁŘE S JÓGOU, CESTOVÁNÍ S JÓGOU.

..................................................................................................................................

Milé, pokud víte dopředu, že nenavštivíte dvakrát kurz jógy, tak se nehlaste, peníze jsou nevratné, pokud Vám bude chybět hodina z kurzu, můžete si ji nahradit kdekoliv, tam kde cvičím vždy, po domluvě semnou! Přihlaška je platná po přihlášení a zaplacení kurzu na můj účet. 

Děkuji za pochopení!

 • Kontakt:
  tel.604307347 email: pavluska10@seznam.cz
 • Číslo účtu: Česká spořitelna
  1042825013/0800

Reference

Spokojené ženy ! Děkuji !

Tohle je nejvíc - SEMINÁŘ Nový Jičín !!!

Pája je super človíček kterého znám už roky. Po celou dobu její práce na sobě maká a jdou krásně vidět výsledky. Nestojí na místě ale vyvíjí se a zdokonaluje. Její hodiny Jógy bych doporučila VŠEM ženám v jakémkoliv věku které potřebují najít samy sebe,zklidnit své myšlenky nebo se prostě jen protáhnou,zrelaxovat. Z vlastní zkušenosti mužu potvrdit, že mi jóga dodává energii jak po fyzické tak po psychické stránce . Pavla vede hodiny tak jak je cítí ,má individuální přístup ke každé z nás vždy poradí, vysvětlí ,povzbudí. Sama jsem se několikrát přistihla, že se mi na lekci nechtělo ...bolela mně hlava, měla jsem ucpaný nos . Ovšem i tyto "běžné problémy" dokáže jóga vyřešit. Z hodiny odcházím plná energie ,s čistotu hlavou. Pája dobře ví co dělá a vždy Vám dokáže účinně poradit, nasměrovat .Od té doby co jí znám nenavštěvuji žádné jiné kurzy jógy. Pavlu a její lekce jógy můžu jen doporučit . Jóga se stala součástí mého života a dělá mi ho krásnější. Pavli děláš to ♥️ a děláš to skvěle děkuji Namaste 🙏
Nikča
Dobrý den, chci Vám moc poděkovat, že jsem Vás potkala, že jste mě hodně věci naučila a chci Vám touto cestou říct, že jsem těhotná, sice na úplném začátku, ale jsem šťastná a ani neumím ten pocit štěstí vyjádřit. Ještě jednou Vám moc děkuji pěkný večer.
Adélka
Dobrý den, jen jsem chtěla informovat, že ty moje zdravotní problémy z minulého týdne se nakonec ukázaly jako 5.týden těhotenství :-)) tak mám ohromnou radost, i když zatím je to jedno velké ALE.. mám bohužel nařízeno, že nemůžu teď dělat žádné cvičení, takže se moc omlouvám ale pravděpodobně už na zbývající cvičení do tělocvičny k Jelenovi nedorazím chtěla jsem Vám ale poděkovat za báječné cvičení, moc jsem si to užila a budu se těšit až zase na nějakou vaši hodinu pak dorazím mějte se zatím moc hezky a přeji krásný jarní den
Vlaďka
Pavli, já si taky myslim, že i diky tobě mám zdravou krásnou usměvavou holčičku. Děkuji, moc moc moc !
Míša
Před tím, než jsem se stala návštěvnicí webových stránek Pavly, cvičitelky jógy a její pravidelnou žačkou na hodinách jógy, jsem sama na sobě začala pozorovat, že se měním nejen vizuálně, ale i uvnitř. Věděla jsem, že stárnu, ale nechtěla jsem si připustit, že jsem stará, protože žena v padesáti není stará . Už jsem se neuměla radovat tak jako dřív, reagovala jsem podrážděněji i na úplné maličkosti, skoro vůbec jsem se nesmála, nebyla jsem to já, cítila jsem se tak nějak prázdně. Asi před rokem jsem někde zahlédla letáček s fotkou Pavly a její fotka byla pro mne magnetem, neboť z ženy na obrázku, vyzařovala pohoda, laskavost, štěstí. Na letáčku byla informace, že bude začínat kurz jógy, a najednou jsem si řekla, proč to nezkusit. Doposud jsem byla přesvědčena o tom, že jóga není nic pro mne a možná ji považovala i za ztrátu času. První hodina byla pro mne zvláštní a odcházela jsem z ní s rozpolcenými dojmy. Co však ve mně zakotvilo, byl hlas Pavly, její přístup k životu i to, jak dobře a vyrovnaně vypadá. Díky ní a cvičení jógy se cítím dnes i já opravdu lépe. Mám častěji úsměv na tváři, neřeším věci, které vyřešit nedokážu nebo které nemůžu změnit a dívám se na všechny jiným pohledem. Není to jiný pohled, je to ten, který jsem kdysi měla a někde vytratila. Na hodinách jógy se soustředím jen sama na sebe a zapomenu na všechny starosti. Po skončení se nějaké nevyřešené situace trochu objeví, ale cítím se na tolik spokojená, že je nechám ležet uvnitř někde dole a vrhnu se na jejih řešení ráno, po klidném a vydatném spánku. Změny na sobě vlivem jógy nepozoruji jen já, ale i mé kolegyně, kterým připadám šťastnější, mladší. Jóga může všem pročistit hlavu, projasnit mysl, protáhnout zkrácené svaly. A to je dobře, protože se taky pak dobře cítím. Děkuji
Hanka

VIDEO: