AKCE

 JÓGA A SEMINÁŘE

AKCE- Jóga, tanec, relaxace Ostrava - Poruba

KAŽDÁ ŽENA, MŮŽE BÝT ŠŤASTNÁ - UDĚLEJ SI ČAS JEN NA SEBE SAMA 

Milé, jsem ráda, že Vás můžu pozvat do krásného útulného pohybového studia v Ostravě - Porubě na jemnou jógu, jemný tanec sama se sebou a ženské archetypy...dívky, milenky, matky a vědmy.

Překvapení na konec...krásná a něžná meditace přímo pro Vás, na místě se dozvíte více...

Poté si necháme ještě chvilku každá sama pro sebe. Možnost i sdílení mezi sebou.

Sebou karimatku na cvičení a jemný šátek. Dobrou náladu !

Kdy: 14. 12.2019 sobota od 9 - 12 hod.

Kde : SUNDARA - POHYBOVÉ STUDIO PORUBA - Dvorní 756/9, Osrava
Cena 590,- Kč

Přihláška na tel. 604307347
nebo email - pavluska10@seznam.cz nebo pohybové studio Ostrava - Poruba


Těším se !!

S láskou a vděčnosti Vaše

Pavla

AKCE - Jóga, tanec, meditace NOVÝ JIČIN

Milé, každá žena může být šťastná... udělejte si čas jen sama na sebe.

Jsem ráda, že Vás můžu pozvat do krásného útulného salónku v Novém Jičíně na jemnou jógu, jemný tanec sama se sebou a ženské archetypy...dívky, milenky, matky a vědmy.

Překvapení na konec...krásná a něžná meditace přímo pro Vás, na místě se dozvíte více...

Poté si necháme ještě chvilku každá sama pro sebe. Možnost i sdílení mezi sebou.

Sebou karimatku na cvičení a jemný šátek. Dobrou náladu !

Kdy: 16.11.2019 sobota od 9 - 12.00 hod.
Cena 490,- Kč

Přihláška na tel. 604307347
nebo email - pavluska10@seznam.cz nebo Studio sebe - Nový Jičín

adresa : 5. května 720/20  NOVÝ JIČIN - STUDIO SEBE

TĚŠÍM SE !

S láskou a vděčnosti Vaše

Pavla

AKCE - předvánoční večírek s jógou

Milé zvu Vás na předvánoční jógu, kde si krásně protáhneme tělo, uklidníme své myšlenky, naladíme se na předvánoční čas v kruhu žen, vypijeme si společně čaj a sdílíme své radosti i starosti mezi sebou.

Kdy : 7. 12. 2019

Kde : ve Stěbořicích v nádherné  usedlosti.

Od : 17 - 19 : 30 hod.

Cena 250,- Kč

Prosím hlaste se mi na cvičení nebo na tel. 604307347

Děkuji a těším se 

Pavla

-----------------------------------------------------------------------------

Soukromé hodiny Jógy 

Po domluvě v dopoledních hodinách, 1 hodina 700,-Kč

DĚKUJI !

tel. 604307347

Osobní konzultace 

Potřebuješ udělat ve svém životě změnu a nevíš jak začít,

točíš se pořád ve stejném kruhu a život tě moc nebaví?

Tak to změň !

Po domluvě v dopoledních hodinách, 1 hodina 700,-Kč

DĚKUJI !

tel. 604307347

Aktuální cvičení...

TERAPEUTICKÁ JÓGA 

 

 • PONDĚLÍ -
  OD 19 - 20.15 HOD. HRADEC NAD MORAVICI
 • ÚTERÝ -
  OD 19 - 20 HOD. ŽIMROVICE
 • STŘEDA -
  OD 17 - 18 HOD. SKŘÍPOV, OD 19 - 20 HOD. HRADEC NAD MORAVICI
 • ČTVRTEK -
  OD 17:30 - 18:30 HOD. ŠTÁBLOVICE, OD 19 - 20 HOD. CHVALIKOVICE
 • PÁTKY A SOBOTY
  AKCE A SEMINÁŘE S JÓGOU

..................................................................................................................................

Milé, pokud víte dopředu, že nenavštivíte dvakrát kurz jógy, tak se nehlaste, peníze jsou nevratné, pokud Vám bude chybět hodina z kurzu, můžete si ji nahradit kdekoliv, tam kde cvičím vždy, po domluvě semnou! Přihlaška je platná po přihlášení a zaplacení kurzu na můj účet. 

Děkuji za pochopení!

Náhradní hodina jógy

Milé ženy, náhradní hodina jógy pro Vás ženy z Chvalikovic, Štáblovic, Skřípova, Hradce nad Moravicí, Žimrovice bude 12.11.2019 v 19 hod. v ADP v Žimrovicích pro ty, které chyběly na hodině jógy z kurzu od září - říjen 2019 !!

 • Kontakt:
  tel.604307347 email: pavluska10@seznam.cz
 • Číslo účtu: Česká spořitelna
  1042825013/0800

Reference

Spokojené ženy ! Děkuji !

Pája je super človíček kterého znám už roky. Po celou dobu její práce na sobě maká a jdou krásně vidět výsledky. Nestojí na místě ale vyvíjí se a zdokonaluje. Její hodiny Jógy bych doporučila VŠEM ženám v jakémkoliv věku které potřebují najít samy sebe,zklidnit své myšlenky nebo se prostě jen protáhnou,zrelaxovat. Z vlastní zkušenosti mužu potvrdit, že mi jóga dodává energii jak po fyzické tak po psychické stránce . Pavla vede hodiny tak jak je cítí ,má individuální přístup ke každé z nás vždy poradí, vysvětlí ,povzbudí. Sama jsem se několikrát přistihla, že se mi na lekci nechtělo ...bolela mně hlava, měla jsem ucpaný nos . Ovšem i tyto "běžné problémy" dokáže jóga vyřešit. Z hodiny odcházím plná energie ,s čistotu hlavou. Pája dobře ví co dělá a vždy Vám dokáže účinně poradit, nasměrovat .Od té doby co jí znám nenavštěvuji žádné jiné kurzy jógy. Pavlu a její lekce jógy můžu jen doporučit . Jóga se stala součástí mého života a dělá mi ho krásnější. Pavli děláš to ♥️ a děláš to skvěle děkuji Namaste 🙏

Nikča

Dobrý den, chci Vám moc poděkovat, že jsem Vás potkala, že jste mě hodně věci naučila a chci Vám touto cestou říct, že jsem těhotná, sice na úplném začátku, ale jsem šťastná a ani neumím ten pocit štěstí vyjádřit. Ještě jednou Vám moc děkuji pěkný večer.

Adélka

Dobrý den, jen jsem chtěla informovat, že ty moje zdravotní problémy z minulého týdne se nakonec ukázaly jako 5.týden těhotenství :-)) tak mám ohromnou radost, i když zatím je to jedno velké ALE.. mám bohužel nařízeno, že nemůžu teď dělat žádné cvičení, takže se moc omlouvám ale pravděpodobně už na zbývající cvičení do tělocvičny k Jelenovi nedorazím chtěla jsem Vám ale poděkovat za báječné cvičení, moc jsem si to užila a budu se těšit až zase na nějakou vaši hodinu pak dorazím mějte se zatím moc hezky a přeji krásný jarní den

Vlaďka

Pavli, já si taky myslim, že i diky tobě mám zdravou krásnou usměvavou holčičku. Děkuji, moc moc moc !

Míša

Před tím, než jsem se stala návštěvnicí webových stránek Pavly, cvičitelky jógy a její pravidelnou žačkou na hodinách jógy, jsem sama na sobě začala pozorovat, že se měním nejen vizuálně, ale i uvnitř. Věděla jsem, že stárnu, ale nechtěla jsem si připustit, že jsem stará, protože žena v padesáti není stará . Už jsem se neuměla radovat tak jako dřív, reagovala jsem podrážděněji i na úplné maličkosti, skoro vůbec jsem se nesmála, nebyla jsem to já, cítila jsem se tak nějak prázdně. Asi před rokem jsem někde zahlédla letáček s fotkou Pavly a její fotka byla pro mne magnetem, neboť z ženy na obrázku, vyzařovala pohoda, laskavost, štěstí. Na letáčku byla informace, že bude začínat kurz jógy, a najednou jsem si řekla, proč to nezkusit. Doposud jsem byla přesvědčena o tom, že jóga není nic pro mne a možná ji považovala i za ztrátu času. První hodina byla pro mne zvláštní a odcházela jsem z ní s rozpolcenými dojmy. Co však ve mně zakotvilo, byl hlas Pavly, její přístup k životu i to, jak dobře a vyrovnaně vypadá. Díky ní a cvičení jógy se cítím dnes i já opravdu lépe. Mám častěji úsměv na tváři, neřeším věci, které vyřešit nedokážu nebo které nemůžu změnit a dívám se na všechny jiným pohledem. Není to jiný pohled, je to ten, který jsem kdysi měla a někde vytratila. Na hodinách jógy se soustředím jen sama na sebe a zapomenu na všechny starosti. Po skončení se nějaké nevyřešené situace trochu objeví, ale cítím se na tolik spokojená, že je nechám ležet uvnitř někde dole a vrhnu se na jejih řešení ráno, po klidném a vydatném spánku. Změny na sobě vlivem jógy nepozoruji jen já, ale i mé kolegyně, kterým připadám šťastnější, mladší. Jóga může všem pročistit hlavu, projasnit mysl, protáhnout zkrácené svaly. A to je dobře, protože se taky pak dobře cítím. Děkuji

Hanka

VIDEO: