CESTOVÁNÍ S JÓGOU

Mojí milí, je to můj sen... který se stáva skutečností, čekala jsem až to přirozeně příjde, tak... jak to má být a je to tady, teď vím že jsem připravená! Těším se !

Jóga na Sicílii se mnou...ach... jsem šťastná !

Termín - v červenci od 11.7-18.7.2020

JÓGA NA SICÍLII S PAVLOU !

Milé jsem moc šťastná, že se mi splnil sen...cvičit, jako lektorka jógy u moře, tak pojeďte se mnou na prosluněnou, magickou, voňavou a energetickou Sicílii, kde se plní všem sny. Je tam tak nádherná energie, moře, slunce, příroda a jóga na pláži. Vynikající jídlo, které nám připravuje Alenka z Bio Amore s láskou. Plná penze- snídaně RAW smoothie z místního subtropického ovoce. Oběd a večeře typické sicilské pokrmy, vždy jeden chod, buď těstoviny, salát, místní lovená ryba, to vše z použitím BIO potravin, místního ovoce a zeleniny, čerstvých těstovin.

Večer krásné procházky po večerní Sicílii a posezení v překrásných restauracích a kavárnách, kde hraje hudba a je možnost si i zatančit společně s ženami, třeba i na pláži.

Ubytování v apartmánech v San Vito lo Capo, která se pyšní jednou z nejkrásnějších pláži Evropy, koupání v průzračném moři, jóga při západu slunce, exceletní sisilská strava, možnost výletu do přírodní rezervace. Kouzelné sicílské městečko je jako stvořené pro dokonalou dovolenou s možností jógy.

Terapeutická Jóga se bude cvičit na pláži dvakrát denně ráno 60 -70 min. a večer 60 -70 min. kromě středy. Začneme v neděli ráno a ukončíme to páteční večerní meditaci.

Procitíme, protáhneme naše tělo a sklidníme naši mysl, načerpeme spoustu krásné, osvěžující sicilské energie, v každé pozici se zastavíme a procitíme sebelásku k našemu krásnému tělu a k sobě. Budeme si uvědomovat naše pocity, myšlenky, pouštět a přijimat naše emoce, věnovat se jen sobě. Procítíme si jednu meditaci - relaxaci - seznámení se s naším vnitřním dítětem. Pojeďte vytvořit v sobě pocit harmonie a poté i radost ke svému krásnéme tělu a  životu.

Cena pobytu : 15 490,- Kč

Cena zahrnuje:

-ubytování v apartmánu

- ranní a večerní jógu na pláži  60 - 70 min.

-plnou penzi 5 krát týdně -  snídaně, obědy a večeře.

-transfér z a na letiště na Sicílii

- pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje- 

-letenku, která je momentálně za cenu 3500,- až 4000,- Kč - cena bude stoupat podle doby rezervace.

Moc se na Vás těšíme!

Přihlášky přijímame na : infobioamore@seznam.cz

Pro Váš zájem kontaktujte na tel.737 526 548 Alena Bio Amore  email.infobioamore@seznam.cz  

nebo na mě na tel. 604307347 Fc. Jóga Pavla Müllerová, www.pavlamullerova.cz , email. pavluska10@seznam.cz

Nezapomeňte se zdrav. připojistit !

Moc se těšíme !

Pavla a Alenka z Bio Amore !